Молодіжний Європейський рух

Представники ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» обговорили стан та перспективи місцевого самоврядування в Україні

«Місцеве самоврядування в Україні - стан та перспективи», - такою була тема подіумної дискусії, яку  20 вересня в Київському будинку вчителя  організувало Представництво в Україні Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.


Як наголошували  учасники та ініціатори заходу, "нині реформа місцевого самоврядування належить до пріоритетних політичних проектів в нашій  країні. Його важливість важко переоцінити для місцевого населення і для демократичного розвитку всієї країни".


У рамках дискусії мери Львова і Вінниці , Андрій Садовий  та Володимир Гройсман,  директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак  та інші поважні гості гостро дискутували про значення місцевого самоврядування для сьогоднішньої  України. Наголошували на вирішенні нагальних проблемних питань реалізації прав та обов’язків місцевих громад.

До цього процесу також були долучені  члени ВМГО «Молодіжний Європейський Рух», котрі пропонували власні ініціативи для запровадження оптимальної моделі самоврядування та створення передумов для ефективної місцевої виконавчої влади в Украні.


Члени ВМГО «Молодіжний Європейський Рух»  разом з запрошеними гостями займалися пошуком оптимальної моделі самоврядування та місцевої виконавчої влади в Україні.


ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» дякує німецьким колегам, які так ретельно допомагають розвитку самоврядування у нашій країні, справедливо вбачаючи в цьому запоруку заможнього суспільства.Прес-служба ВМГО «Молодіжний Європейський Рух»