Молодіжний Європейський рух

VVD and JOVD trainings in Ukraine


7 липня у столичному готелі відбувся тренінг від нідерладської політичної та громадської організацій VVD та JOVD. Впродовж двох днів кураторами цього заходу були Jeroen Diepemaat (президент LYMEC та член ради VVD в Енсхеді), Christiaan Kwint (генеральний секретар JOVD).

Активісти молодіжних організацій України («Молодіжний європейський рух», «Україна майбутнього», «Європейська молодь України»), познайомившись із нідерладськими гостями, перейшли до обговорення важливих питань «порядку денного», серед яких: створення політичної кампанії, важливі моменти у керуванні молодіжною організацією, Європейський союз і становище України на європейській платформі, медійні засоби та їх застосування і т. д.

Втім, поряд із обговоренням, учасникам був запропонований ряд інтерактивних ігор, в процесі яких вони знайомилися та розкривали секрети професійного спілкування.

Тренінг був не лише можливістю дізнатися про політичну ситуацію в Нідерландах, актуальні проблеми розвитку молодіжних організацій країн Європейського Союзу, але й обмінятися досвідом та ідеями, які б хотілося втілити у майбутньому.

Подібні заходи стають доказом того, що молодь із різних країн світу готова активно працювати для розбудови своєї країни, для зміцнення стабільності її майбутнього.

Дружні стосунки між українськими активістами та, на разі, JOVD є запорукою плідної подальшої співпраці. А обмін досвідом у куруванні проектами та організаціями дає можливість розвитку крізь призму нових аспектів.Прес-служба ВМГО «Молодіжний Європейський Рух»