Молодіжний Європейський рух

ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» взяли участь у проведенні круглого столу на тему «Євроінтеграція України як самостійної соборної держави»ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» разом із молодіжним крилом ОУН(д), взяли участь у проведенні круглого столу на тему: «Євроінтеграція України як самостійної соборної держави».  

Важливе місце у побудові консолідованої національної держави займають громадські організації, адже саме вони спроможні сформувати національну еліту, голосу якої часто бракує при прийнятті певних рішень.

Своє бачення сучасного соціального стану українського суспільства показали політолог Костянтин Матвієнко і директор Міжнародного центру перспективних досліджень Володимир Панченко.

Під час круглого столу його учасники мали змогу бачити на екрані прекрасні фото Мечислава Гумулінського з циклу «Мальовнича Україна», які демонстрували через проектор.

На завершення заходу його учасники прийняли звернення до Президента України.


Прес-служба ВМГО «Молодіжний Європейський Рух»  

Резолюція учасників круглого столу "Євроінтеграція України як самостійної соборної національної держави" (прийнята за основу)

Президенту України Януковичу В.Ф.

В листопаді 2013 року Україна матиме історичний шанс стати на європейський шлях розвитку, шляхом укладання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, яка передбачає політичну й економічну інтеграцію на основі взаємних прав та обов'язків.
Підписання даного договору відповідає національним інтересам України. Однак, ми з прикрістю констатуємо наявність дій, що суперечать проголошеному курсу на європейську інтеграцію:
1) продовжуються пошуки інтеграційних моделей на постсовєтському просторі. Зокрема меморандум щодо поглиблення співпраці з Митним Союзом Єдиного Економічного простору - це втілення намірів щодо зриву процесу зближення ЄС та України.
2) внутрішнє становище характеризується посиленням силових дій влади та звуженням прав та свобод громадян.
Результатом такого політичного курсу влади стала відсутність позиції більшості країн ЄС щодо підписання Угоди про асоціацію та активізація антиєвропейського лоббі в Україні.
Вважаємо, що в умовах централізованої, фактично президентської форми правління, Президент України відповідальний за реалізацію інтеграційного курсу держави . В зв'язку з цим звертаємось до Вас з наполегливим проханням докласти зусиль для усунення всіх перешкод до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

місто Київ,
1 червня 2013 року