Молодіжний Європейський рух

25-26 травня 2013 р. в м. Києві відбувся ІІІ Саміт молодіжних організацій NGO G20

25-26 травня 2013 р. в м. Києві відбувся ІІІ Саміт молодіжних організацій NGO G20 в якому взяла активну участь ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» разом із :

Представниками вищезазначених молодіжних громадських організацій були розроблені проекти для подальшої спільної реалізації у наступних стратегічних напрямках:
1) Підвищення культурного рівня України
2) Молодіжне підприємництво і співпраця з бізнесом
3) Розвиток громадського руху в Україні
4) Розвиток освіти і науки
5) Євроінтеграція та Україна на міжнародній арені
Третій Саміт мав на меті налагодження і посилення співпраці між молодіжними організаціями України шляхом організації спільних проектів. Насичена дводенна програма передбачала виставку досягнень організацій-учасниць, майстер-класи, виступи спікерів (серед яких – громадський діяч, політик, економіст, один з ініціаторів громадської кампанії «Новий Громадянин» та громадянського руху ЧЕСНО Олег Рибачук та правник, фахівець з конституційного права, перекладач і публіцист Геннадій Друзенко), роботу в групах під керівництвом модераторів та фінальну презентацію спільних проектів.

«Я заслухав концепції проектів, розроблені учасниками під час роботи в групах. Вважаю, що транзакційна співпраця є важливішою за позитивну синергію. Важливо, аби співпраця була не просто заради самої співпраці, а заради практичних змін в Україні. Проекти, розроблені під час Саміту, здаються мені реалістичними, причому більшість з них можуть бути втілені навіть за допомогою альтернативних джерел. Тому щиро бажаю успішної реалізації ідей!» – сказав Станіслав Лячинський, директор з комунікацій міжнародного фонду Відродження.