Молодіжний Європейський рух

ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» прийняла участь у 6 Регіональнальній сесіі

ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» прийняла участь у 6 Регіональнальній сесіі, що проходила з 26 по 28 квітня. Захід зібрав понад 100 учасників з України та всієї Європи.

Конференція пройшла під головуванням президента Міли Пестун (Білорусія) з допомогою віце-президентів Анни Лачихіної (Україна) та Бруно Морейри (Португалія). Делегати сесії були розділені на 6 комітетів. Перший день було присвячено побудові команди, що допомогли учасникам сформувати потужну групу для того, аби краще працювати і співпрацювати один з одним під час наступних днів сесії. Тема сесії була "Європа бореться за права людини". Всі теми комітетів були об’єднані даною темою та включали обговорення різних європейських цінностей, таких як демократія, рівність і т.д. Кожен комітет підготував резолюцію, яка була представлена на Генеральній асамблеї, що відбулася у клубі Кабінету Прем’єр-Міністрів України. 5 проектів резолюцій отримали більшість голосів учасників і з рештою були прийняті.

Сесія не тільки показала, що нам не бракує розумних молодих людей, але також підтвердила, що у нас є дуже талановита молодь, і їх таланти дали свої плоди на Євро-концерті, який було визнано одним з кращих заходів Київської Регіональної Сесії. Вони співали, танцювали, і виконували інші цікаві номери.

За ходом засідання уважно стежила команда журналістів, очолювана редактором Олександром Гузенко (Україна). Вони фотографували події дня, а також готували випуски газети, які публікувались під час сесії.