Молодіжний Європейський рух

«Ігри влади» у Києві

6 лютого 2010 року за ініціативи Київської міської організації ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» та Київської міської організації ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив», Спілка молодих політологів України проведе гру-тренінг «Ігри влади: моделювання державотворення». 

Під час гри відбувається моделювання віртуальної держави, у якій стикаються інтереси різних груп населення, виникають кризи, трапляються щасливі випадки тощо. Це дозволяє учасникам на собі відчути всі процеси, які проходять в середині «Держави» з різних точок зору – політика, підприємця, громадського діяча. Фінальна доля цієї країни залежить саме від гравців. Тому важливою є активна позиція кожного.

Для участі у тренінгу, необхідно заповнити анкету, та надіслати її на адресу: euroruh@ukr.net до 4 лютого. Організатори залишають за собою право конкурсного відбору учасників. Про результати відбору, а також про місце проведення заходу кожного з учасників буде повідомлено 5 лютого.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Вартість проїзду до м. Київ та інші витрати, пов'язані з перебуванням у місті, для учасників з-за меж Києва організатори не відшкодовують.

Більш детально про гру-тренінг «Ігри влади – моделювання парламентської демократії» можна дізнатись на офіційному сайті СМПУ.