Молодіжний Європейський рух

Молодіжний Європейський Рух вчить молодь писати проекти

23 та 30 січня команда Київської міської організації ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» провела тренінги з наступних тем: «Написання проектів» та «Робота прес-служби». Відбір для участі у тренінгах проводився на конкурсній основі. Із 150 анкет було відібрано 25 переможців.Захід відвідали учасники з різних куточків України. Серед них були представники Європейської партії України та активісти ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» із Мелітополя, Запоріжжя та Тернополя.

Під час тренінгу детально розглядалися всі стадії проектної роботи: від ідеї створення проекту і до правильного оформлення звітності та оцінки результатів роботи. Особлива увага на прохання учасників була приділена специфіці роботи вітчизняних та іноземних фондів.

Ефективність даного тренінгу полягала в тому, що кожен із учасників мав нагоду написати свій проект, отримати професійні рекомендації та командно обговорити кожну з його складових.

Залишається лише подякувати учасникам за їх активність та побажати успіху, завзяття та творчої наснаги у їх громадській діяльності.

Прес-служба
Європейської партії України