Молодіжний Європейський рух

«Суспільні стереотипи про законодавство. Право власності на землю»

4 лютого в приміщенні ІЖ-Інформ відбулася прес-конференція, присвячена першій національній презентації програми «Суспільні стереотипи про законодавство» та як приклад було розглянуто питання «Право власності на землю».

Організаторами заходу виступили Київська міська організація ВМГО "Молодіжний Європейський Рух", ВГО «ВАРТА» та Студентська Рада КПІ.

Партнерами-співзасновниками кампанії виступили Студентське Наукове Товариство Університету „КРОК”, інформаційна агенція ІЖ-Інформ.

Даний захід був присвячений аналізу впливу стереотипів, що стосуються права власності на землю та доцільності введення повноцінного ринку землі в Україні, а також розглянуті відповідні стереотипи, що будують серед громадськості. Актуальність питання земельної реформи залишається одним із найбільш дискусійних і заполітизованих питань сучасної політики України.

Метою програми «Суспільні стереотипи про законодавство» є залучення студентів-науковців гуманітарних спеціальностей для розгляду пропонованих реформ до існуючого стану суспільно-політичних відносин та відповідних пропонованих змін до законодавчої системи, а також аналіз таких змін на предмет доцільності впровадження їх в Україні.

Команда «Молодіжного Європейського Руху» з радістю підтримала дану ініціативу молодих науковців, оскільки одним із завдань організації є підтримка ініціативної молоді, її активізація у сфері політики та залучення до державотворчих процесів.

Прес-служба
ВМГО «Молодіжний Європейський Рух»