Молодіжний Європейський рух

Відбувся Перший Київський футбольний турнір серед молодіжних громадських організацій “800 днів до Євро2012. Єднаймось!”

14 березня 2010 р. в Києві ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» та Комітет громадського контролю ЧЄ-12 провели турнір з міні-футболу серед команд молодіжних громадських організацій.


До організації турніру спонукало занепокоєння підготовкою України з наближенням до фінальної частини Євро-2012; недостатня просвітницька діяльність серед української молоді щодо Євро-2012; пасивність громадськості у питаннях підготовки до Чемпіонату.Серед учасників турніру були представлені відомі молодіжні організації: Союз молоді регіонів України, ВМГО “Батьківщина Молода”, «Молодіжний союз Наша Україна», «Ленінська комуністична спілка молоді України», Всеукраїнська Молодіжна громадська організація “Народний Альянс Молоді”, Молодіжна ініціатива Сергія Тігіпка “Покоління Сильних”, ВМГО “Молодіжний Європейський Рух ”, ліга політологів “Дипкорпус”, команда КНУ ім. Т.Г. Шевченка та інші.

Переможцями турніру стали господарі поля, команда КНУ ім. Т.Г. Шевченка. Останні отримали «Переможний Кубок» турніру від Андрія Гусіна, коштовні призи від партнера “Umbro PLC», подяку організаторів та вітання Заступника міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрія Сизенка.

Активісти молодіжних громадських організацій переконані, що саме проведення Євро-2012 здатне об’єднати та консолідувати населення і політичну еліту України, тому проведення київського футбольного турніру – це впевнений крок на шляху до порозуміння та плідної співпраці заради щасливого майбутнього України.

Прес-служба ВМГО “Молодіжний Європейський Рух”