Молодіжний Європейський рух

Підсумки круглого столу "Безвізовий режим між Україною та ЄС"

22 червня Київська міська організація ВМГО “Молодіжний Європейський Рух» та ВМГО «Спілка молодих політологів України» провели круглий стіл «Безвізовий режим між Україною та ЄС: проблеми та перспективи впровадження» 


Учасники круглого столу обговорили переваги та недоліки безвізового режиму для України, вплив громадянських кампаній на прийняття рішень владою, перспективи вступу України до Європейського Союзу. Зокрема у вступній частині Олександра Скиба, Голова КМО ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» зазначила: «Ще 1 березня 2010 року Микола Катеринчук зареєстрував у стінах парламенту проект постанови про надання заявки на членство в Європейському Союзі. Комітет з питань євроінтеграції та Комітет у закордонних справах рекомендували прийняти цю постанову. Однак до розгляду питання по суті справа так і не дійшла. З огляду на це викликають сумнів декларації нової влади про євроінтеграцію».З тематичними доповідями виступили також Ірина Сушко, експерт з візо-міграційної політики країн ЄС, керівник ГО «Європа без бар’єрів», Ольга Піддубчак, президент ГО «Еліта держави», Сергій Молчанов, президент Дебатної школи НаУКМА, Василь Бабич, аспірант НаУКМА, Євген Морін, політичний аналітик. 

Результатам круглого столу було рішення надалі розвивати тематику безвізового режиму та пропаганди вступу України до Європейського Союзу, а також спільне рішення учасників провести розширений круглий стіл восени за участю міжнародних організацій, посольств та представників влади.

Прес-служба
ВМГО «Молодіжний Європейський Рух»