Молодіжний Європейський рух

ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» провела «Ігри влади» в Донецьку

17 липня 2010 року в приміщенні Донецької обласної державної адміністрації Київська міська організація ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» та ВМГО “Спілка молодих політологів України» провели гру-тренінг «Ігри влади: моделювання державотворення» за організаційної підтримки ДОМГО «Поштовх» у партнерстві з представництвом німецького фонду Фрідріха Еберта та Донецької ОДА.

Під час гри учасники, як правило молоді люди, які прагнуть займатися політичною діяльністю, приміряли на себе роль урядовця, бізнесмена, громадського діяча.

За результатами тренінгу проводився аналіз ситуації в країні, порівнювались результати політичної гри та наслідки дій реальної влади. На підставі таких тренінгів молодь «занурюється» в політичні процеси і отримує поштовх до більш активної громадської позиції та участі в управлінні державою.

«Гра показала, що молодь конструктивно підходить до виконання різноманітних політичних завдань і вирішення проблем, які перед ними стояли», - зазначила співорганізатор проекту, Голова Київської міської організації ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» Олександра Скиба.

«Ігри влади» - це цикл ігрових тренінгів, розроблений Спілкою молодих політологів України, спрямований на покращення розуміння політичних і державницьких процесів. Цей цикл складається з чотирьох тренінгів – «Ігри влади: моделювання державотворення», «Ігри влади: моделювання парламентської демократії» та двох тренінгів «Ігри влади: моделювання міжнародної політики».

Більш детально про гру-тренінг «Ігри влади – моделювання парламентської демократії» можна дізнатись на офіційному сайті СМПУ за посиланням http://training.politua.info.


Прес-служба ВМГО 
"Молодіжний Європейський Рух"