Молодіжний Європейський рух

В Івано-Франківську «молодіжка» провела акцію «Чисте місто»

Сьогодні в Івано-Франківську активісти молодіжного крила «Європейської партії України», члени громадської організації «Молодіжний Європейський Рух» провели спонукальну акцію «Чисте місто». 


Молоді європейські активісти звернулися до громади міста з наглядною спонукальною агітацією «Будь сильним! Донеси своє сміття до смітника!» Таблички з таким написом з’явилися в Парку воїнів-інтернаціоналістів, на площі Міцкевича, біля міського озера, у скверах та дворах різних мікрорайонів міста.

Як зазначив голова «Молодіжного Європейського Руху» Роман Шевчук, метою акції було привернути увагу мешканців та гостей міста до проблем дотримання чистоти в місті, особливо в місцях масового відпочинку, у парках та скверах. «Ми живемо в центрі Європи, тому пропагуємо європейські цінності. Ми переконані, що всі повинні дотримуватися елементарних правил поведінки і дбати про екологічну чистоту нашого міста. Крім того, хотілося б, щоб комунальні служби звернули увагу на недостатню кількість смітників у місцях масового відпочинку людей та вжили необхідних заходів».

Прес-служба
Івано-Франківської обласної організації
ВМГО «Молодіжний Європейський Рух»