Молодіжний Європейський рух

9 липня у місті Києві відбувся “круглий стіл” “Київ майбутнього: нова філософія міського розвитку”, який був організований Європейською партією України спільно з компанією персонального та стратегічного консалтингу Berta Communications та Інститутом глобальних стратегій. В обговоренні взяли участь політики, громадські активісти, представники архітектурних спілок, урбаністи а також ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» . Під час “круглого столу” його учасники обговорили питання розвитку Києва, його місця у світі майбутнього та нові філософські підходи до містобудування. Під час дискусії директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов звернув увагу на поліпшення умов трудової міграції. “Київ повинен відмовитися від практики забудови комерційного житла. Потрібно вводити європейську практику побудови орендованого житла за доступною ціною. Це зробить місто більш дружелюбним. Більш того, це дозволить покращити ситуацію із трудовою міграцією, коли людина не прив’язана до місця проживання, а прив’язана до місця роботи. Взагалі треба перейти від мегаполісу до антрополісу – це світовий новітній тренд”, - наголосив Вадим Карасьов.

У свою чергу, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу Berta Communications Тарас Березовець зауважив, що у Києві знищено логіку старого розвитку міста. “Київ вже не існує як радянське місто, але ще й не став сучасним мегаполісом із комфортним середовищем для проживання. Саме тому у столиці ми й маємо стільки проблем”, - підкреслив Березовець.

Підбиваючи підсумки круглого столу, народний депутат України, лідер Європейської партії України Микола Катеринчук висловив впевненість, що сьогодні завдання №1 – повернути киянам право на місто. “Сьогодні киянам необхідно повернути реальне місцеве самоврядування. Вже найближчим часом ми повинні приєднатися до Лейпцизької Хартії сталих європейських міст. Потрібно створити місто для людей, де логіка розвитку капіталу поступалась би логіці розвитку людини. Створити “дружнє міське середовище” можливо тільки за умови розвитку громадянської активності та громадянського суспільства. Ми повинні зрозуміти, що ніхто крім нас не створить місто для нас”, - резюмував Микола Катеринчук.Прес-служба ВМГО «Молодіжний Європейський Рух»

News

Gallery

4
24
9

Video

1
1